YAPI MERKEZİ Bilişim altyapısının kurulumu ve desteğinde firmamızın teknik birikimi ve güvenirliliğini tercih etti!

YAPI MERKEZİ Bilişim altyapısının kurulumu ve desteğinde firmamızın teknik birikimi ve güvenirliliğini tercih etti!

Türkiye’nin en büyük İnşaat firmalarından biri olan Yapı Merkezi, yarım asırlık geçmişinde Türkiye’de ve özellikle Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Sudan, Etiyopya, Cezayir ve Fas başta olmak üzere yurtdışında önemli birçok inşaat projeleri gerçekleştirmiştir.

Yapı Merkezi, kurduğu şirketlerle özellikle ulaşım sistemleri; kent içi raylı sistemler; tüneller, köprüler, viyadükler; endüstriyel ve genel hizmet yapıları; konutlar, su toplama ve temin sistemleri; Restorasyon, güçlendirme ve onarım işleri ile ilgili yurtiçinde ve yurtdışında sayısız projeyi başarıyla hayata geçirmiştir.

Yapı Merkezi Genel Müdürlük Binası Kamera & Güvenlik Sistemleri, Network & PC Altyapıları, Yapısal Kablolama ve Fiber Sonlandırmaları, UPS Cihazları, Yangın Alarm ve Algılama Sistemleri firmamız tarafından sağlanmıştır. Ayrıca Prefabrikasyon birimlerinin Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki Deposunun Kamera ve Güvenlik Sistemleri de firmamız tarafından kurulmuştur.

Sizde bilişim sektöründe ayrıcalığı hissetmek ister misiniz?

O halde beklemenize hiç gerek yok. Hemen iletişim bölümümüzde bulunan adres ve telefon numaralarımızdan bize ulaşın. Yerinde tespit ve projelendirme yapalım.