TUZLA 400 YATAKLI DEVLET HASTANESİ Zayıf akım projesini başarı ile teslim ettik!

TUZLA 400 YATAKLI DEVLET HASTANESİ Zayıf akım projesini başarı ile teslim ettik!

Tuzla 400 Yataklı Devlet Hastanesi, 18 Eylül 2017 Pazartesi günü itibariyle hizmet vermeye başladı. Yeni Tuzla Devlet Hastanesi, D-100 karayolu kenarında 48 dönümlük arazide inşa edildi. 3 blokta 53.240 m² kapalı alana sahip Hastanenin, 30 adeti tek yataklı olmak üzere 156 hasta odası bulunuyor. 53 yataklı yoğun bakım servisi ve 46 yataklı acil servis müşahede salonu ile 400 yatak kapasiteli hastanede 13 ameliyathane, 84 poliklinik, Özel dizayn KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer) Ünitesi yer alıyor. Tıbbi ve teknik donanımı ile Türkiye‘de ilkleri barındıran hastanenin hizmete açılmasıyla ilçeye modern bir sağlık hizmeti kazandırılmış oldu.

Hastanenin Yapısal Kablolama ve Fiber Sonlandırma Projesini, Kamera ve Güvenlik Sistemleri ile Ses ve Görüntü Sistemlerini firmamız gerçekleştirmiştir. Başta İSG İş Sağlığı ve Güvenliği olmak üzere, tüm Güvenlik ve Kalite Prosedürleri eksiksiz yerine getirilmiştir.

Sizde bilişim sektöründe ayrıcalığı hissetmek ister misiniz?

O halde beklemenize hiç gerek yok. Hemen iletişim bölümümüzde bulunan adres ve telefon numaralarımızdan bize ulaşın. Yerinde tespit ve projelendirme yapalım.