TAHİNCİOĞLU HOLDİNG Tüm satış ve şantiye ofislerinin altyapı projelerinde firmamızı tercih etmekte!

TAHİNCİOĞLU HOLDİNG Tüm satış ve şantiye ofislerinin altyapı projelerinde firmamızı tercih etmekte!

Tahincioğlu Holding Türkiye’deki Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olup, nitelikli perakende, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanı sıra birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarında da bulunmaktadır. Tahincioğlu’nun şu ana kadar tamamlamış olduğu projelerin inşaat alanı 2 milyon metrekarenin üzerindedir.

Tahincioğlu’nun İnşaat firması olan Nida İnşaat, her projede yüklenici görevini üstlenmektedir. Firmanın sembolü haline gelen projeleri arasında Palladium Tower, Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Palladium Antakya Alışveriş Merkezi, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissotel Büyük Efes ve Kongre Merkezi yer almaktadır.

Nida İnşaat’ın başta İstinye, Bomonti, Küçükyalı, Kayaşehir ve Başakşehir olmak üzere, tüm satış ve şantiye ofislerinin Network Altyapı, Kamera & Güvenlik, Yapısal Kablolama ve Fiber Sonlandırma işlerini firmamız yapmaktadır.

Sizde bilişim sektöründe ayrıcalığı hissetmek ister misiniz?

O halde beklemenize hiç gerek yok. Hemen iletişim bölümümüzde bulunan adres ve telefon numaralarımızdan bize ulaşın. Yerinde tespit ve projelendirme yapalım.