PAKMAYA Kamera, güvenlik ve network altyapısında firmamız ile çalışmakta!

PAKMAYA Kamera, güvenlik ve network altyapısında firmamız ile çalışmakta!

Türkiye’yi bilimsel yöntemle üretilen maya ile tanıştıran, sektörünün yarım yüzyıldır öncülüğü ve liderliğini yapan Pakmaya, 130 ülkeye yaptığı ihracatıyla dünyanın en büyükleri arasında, ilk üç firmadan biridir. Mayanın yanı sıra, fırıncılık, değirmencilik, pastacılık ve ev tüketim ürünlerindeki üstün kalitesi, zengin ürün yelpazesi, yenilikçi duruşuyla, ülkemizin güvenilen, sevilen, yükselen gıda markasıdır.

Pakmaya’nın İstanbul Genel Merkez ile İzmit ve Düzce Fabrikalarının Kamera & Güvenlik Sistemleri, Network & PC Altyapıları, Yapısal Kablolama ve Fiber Sonlandırmaları, KGS Kartlı Geçiş Sistemleri, Otopark Bariyer Sistemleri, UPS Cihazları, Yangın Alarm ve Algılama Sistemleri firmamız tarafından kurulmuştur.

Kurulum aşamasındaki çalışma disiplinimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız nedeni ile, Pakmaya bu sistemlerin Bakım Hizmetlerini de firmamıza yaptırmaktadır.

Sizde bilişim sektöründe ayrıcalığı hissetmek ister misiniz?

O halde beklemenize hiç gerek yok. Hemen iletişim bölümümüzde bulunan adres ve telefon numaralarımızdan bize ulaşın. Yerinde tespit ve projelendirme yapalım.